ŠOLSKI PROJEKT BODI POZITIVEN: »HVALEŽEN SEM….« – 9. in 10. NALOGA

Z zadnjim tednom letošnjega šolskega leta se uspešno zaključuje tudi šolski projekt Bodi pozitiven, v katerem so skozi celo šolsko leto sodelovali skoraj vsi učenci in zaposleni naše šole. Tokrat smo zaradi številnih pomembnih dogajanj v mesecu maju v okviru ene aktivnosti opravili kar dve nalogi. Ja, prav ste prebrali! Uspešno smo opravili najprej deveto nalogo šolskega projekta, katere naslov je bil »Hvaležen sem….« in v okviru katere smo razmišljali o hvaležnosti ter tem, za kaj vse smo hvaležni. Ne boste verjeli, naš kozarec hvaležnosti se je hitro napolnil z zapisanimi besedami učencev, ki so hvaležni za veliko stvari in oseb, ki bogatijo njihovo življenje. Seveda pa smo uspešno opravili tudi zadnjo, deseto, nalogo z naslovom »Uspelo nam je!«. Ta naloga je bila čisto enostavna, saj smo najprej pregledali cilje, ki smo si jih zastavili v prvi nalogi letošnjega šolskega projekta, nato pa smo z dvignjenim palcem pokazali ali nam je cilj uspelo doseči ali ne. Kaj pravite, so bili naši učenci uspešni? Seveda!!!! Več kot uspešno jim je uspelo doseči skoraj vse zastavljene cilje ter ob tem razvijati pozitivno naravnanost do sebe in drugih. To je bil tudi naš glavni cilj, zato dragi naši učenci – želim vam pozitiven skok v počitnice in brez strahu, USPELO VAM BO VSE, kar si zastavite! 

 »BODI ZVEZDA VODNICA,

LEVICI DESNICA,

BODI LUČ V TEMI,

KO NEKDO SE IZGUBI.

BODI TISTA OSEBA,

KI JE TAM, KO JE TREBA,

UHO BODI JEKU,

BODI ČLOVEK ČLOVEKU.«

(Sebastjan Koleša)

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.