KRKINE TOPLE ZGODBE

V prihodnjem letu bomo obeležili 45 let delovanja Pokroviteljskega odbora Krke, tovarne zdravil, d.d. .
V vseh teh letih so se v Tovarni zdravil Krka trudili, da učencem naše šole omogočijo pomoč pri učenju in jim olepšajo šolske dni. Vsako leto nagradijo učence z darili ob novem letu ter ob koncu šolskega leta, omogočijo jim dodatni končni izlet ter še številne druge dejavnosti nadstandardnega programa. S pomočjo Krke smo postali moderno opremljena šola. To tesno in srčno prijateljstvo nam veliko pomeni. Zahvaljujemo se jim za dolgoletno sodelovanje!

Ob tej priložnosti  je nastal posnetek, katerega najdete na spodnji povezavi. Sodelovanje med Krko in našo šolo je v videoposnetku predstavljeno od 5.30 minute dalje.

https://www.youtube.com/watch?v=6VvpXON1axU&t=329s

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2021 - 2022, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.