KER IMAMO VELIKO SRCE, SMO DOBILI NOVE PRIJATELJE

Učenci in učitelji OŠ Dragotina Ketteja se radi družimo in spoznavamo nove prijatelje. Zato smo v sredo, 29. januarja, na našo šolo povabili učence iz Osnovne šole Brinje iz Grosuplja. Po jutranjem sprehodu skozi Novo mesto, kjer so spoznali znamenitosti in lepote dolenjske prestolnice, smo jih gostoljubno sprejeli v naši gospodinjski učilnici. Pripravili smo jim manjšo pogostitev ter jim s ponosom razkazali našo šolo. V telovadnici je sledila prijateljska tekma v dvoranskem hokeju, kjer smo dokazali, da šport lahko prijetno združuje in povezuje. Dopoldne smo zaključili s slastnim kosilom.

Preživeli smo prijetno dopoldne, bogatejši za nova poznanstva, saj so se že ob prvem srečanju med nami stkale prav posebne nitke prijateljstva. Zato se že veselimo ponovnega druženja z novopečenimi prijatelji.

 

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.