PODROČNO TEKMOVANJE V ATLETIKI 2019

V petek, 31.5.2019, je v Brežicah potekalo področno tekmovanje  v atletiki za osnovne šole s prilagojenim programom z nižjim izobrazbenim standardom. Tekmovanja se je udeležilo  5 OŠPP iz Dolenske, Posavja  in Bele Krajine s kar 50 učenci.

Za našo šolo je tekmovalo devet učencev in dve učenki  v različnih atletskih disciplinah. V teku na 60m,  metu vortexa  in skoku v višino so trije učenci dosegli odlična druga mesta, ki jih bodo v petek popeljala v Slovenj Gradec na državno prvenstvo v atletiki.  V teku na 1000 m je učenec osvojil  3. mesto, drugi učenec pa 4. mesto.  V teku na 300 m sta učenca osvojila 4. in 6. mesto. Obe učenki sta osvojili 4. mesto in sicer v metu vortexa in v teku na 300m. S štafeto 4x100m, ki sta jo sestavljala dva učenca in dve učenki, so osvojili 4. mesto.

Skupni izkupiček je bil odličen, saj smo ekipno osvojili odlično  3. mesto in se domov vrnili s pokalom in lepimi vtisi.

(Skupno 268 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.