Državno tekmovanje – Vesela šola – rezultati

V sredo, 16. aprila, je na OŠ Grm v sodelovanju z založbo Mladinska knjiga potekalo državno tekmovanje Vesele šole za dolenjsko regijo. Udeležili so se ga učenci novomeških osnovnih šol, Otočca, Stopič, Prevol, Vavte vasi in Šmarjete. Letos je našo šolo zastopalo kar osem učencev.

Po krajšem kulturnem programu in uvodnem nagovoru gospoda podravnatelja Trohe smo se razdelili v skupine in se razporedili po razredih. Tekmovalci so imeli na voljo 45 minut, da pokažejo svoje znanje in osvojijo naslov državnega prvaka. Naši učenci so dali vse od sebe, rezultate pa bomo izvedeli 25. aprila.

Rezultati državnega tekmovanja: Srebrno priznanje so osvojili Luka Kramar, Naja Oberč, Nejc Goršin Fabjan in Kristina Roškar.

Bronasto priznanje so osvojili David Šega, Alenka Škufca, Sabina Mirtič in Ines Jerovšek.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke, drugo leto gremo pa po zlato 🙂

 

 

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.