Državno računalniško tekmovanje

V četrtek 13.marca 2014 je bilo v Škofji Loki že 14. državno računalniško tekmovanje “Z računalniki skozi okna”.

Našo šolo sta zastopala zmagovalca šolskega tekmovanja: v kategoriji oblikovanja besedil s programom  Word David Šega iz 5.b. razreda, v  oblikovanju digitalne fotografije s PowerPoint predstavitvijo pa Kristjan Može iz 9. razreda.

Po tekmovanju so se učenci družili in se pomerili še v kegljanju in drugih športnih aktivnostih. Učenci gostujoče šole Jela Janežiča so pripravili kratek kulturno zabaven program. Potem je sledila podelitev priznanj in nagrad. Oba naša učenca sta se  uvrstila na 4. mesto in osvojila srebrni priznanji.

Na poti domov pa smo postali malce lačni in se ustavili še v Mcdonaldsu, kar je bilo po mnenju Davida in Kristjana najboljše v tem dnevu.

{phocagallery view=category|categoryid=278|
limitstart=0|limitcount=36|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.