Dan odprtih vrat

OŠ DRAGOTINA KETTEJA SE PREDSTAVI

 

V četrtek, 17.2., smo učenci in učitelji že sedmo leto odprli šolo za obiskovalce. Tako želimo seznaniti širši krog ljudi z našimi značilnostmi in povečati prepoznavnost šole v okolju. Odziv je bil velik in naši gostje raznoliki. Prišli so učenci novomeških osnovnih šol, starši naših učencev, strokovni delavci osnovnih šol, predstavnici Posvetovalnice za učence in starše, predstavniki Pokroviteljskega odbora Krka d.d. in mnogi drugi.

Za obiskovalce so učenci pripravili bogat kulturni program, nato pa je sledil voden ogled šole. V lanskem letu smo prenovili tehnično in likovno učilnico, ter dodatno opremili računalniško učilnico in knjižnico. Gostje so pohvalili lepo urejenost doma za učence, v katerem biva devet otrok, razkazali pa smo jim tudi multisenzorno sobo in fitnes. Po končanem ogledu je sledilo druženje in izmenjava vtisov. Strinjali smo se, da tudi naši učenci marsikaj znajo in zmorejo.

dovrat538 dovrat541 dovrat546
dovrat559 dovrat572 dovrat575

 

 

Oglejte si prispevka na radioKRKA_logo_kvadrat  in vaskanal.

 

Damijana Karlič

 

 

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2010 - 2011, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.