Obisk tima strokovnjakov iz Razvojne ambulante Novo mesto

V petek, 29. 11. 2019, so se na naši šoli prijazno oglasili strokovni delavci Razvojne ambulante Novo mesto, ki so po uvodnem razgovoru z gospo ravnateljico obiskali oddelke in učence. Kot vsako leto ob njihovem obisku, so se jih naši učenci razveselili in obudili spomine skupnih srečanj in obravnav v zdravstvenem domu. Tudi naši gostje so bili navdušeni nad našimi učenci in presenečeno ugotavljajo, da so že veliki fantje in dekleta, saj so morali večino nastavljivih miz in stolov ter drugih medicinski pripomočkov ponovno nastaviti na ustrezno višino. Ogledali so si tudi razrede in številne prostorske novosti naše šole ter učiteljem in varuhinjam svetovali glede ustreznega sedenja učencev ter rokovanja s posamezniki. Učenci in strokovni delavci šole se strokovnemu timu Razvojne ambulante zahvaljujemo za srčnost in strokovnost ter se veselimo njihovega obiska v naslednjem šolskem letu.

(Skupno 311 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.