Obisk iz OŠ Center Novo mesto

Na pobudo učencev OŠ Center Novo mesto, ki so vključeni v projekt »Zdrava šola«, nas je obiskalo 15 njihovih učencev od četrtega  do devetega razreda in dve učiteljici. Družili smo se v četrtek, 30. 5. 2013. Iz naše šole so sodelovali učenci petega in osmega razreda.  Ker je bil deževen dan, nismo mogli biti na igrišču in je športni del druženja  potekal v telovadnici. Učenci OŠ Center so pripravili dve delavnici za naše učence: rolkanje in hip hop. Bili so celo tako prijazni, da so s seboj prinesli svoje rolke. Po začetni tremi se je dogajanje zelo razživelo.

Ker odrasli vedno težimo, smo tudi tokrat in ko je bilo najbolj  zanimivo, je bilo treba končati. Preselili smo se v učilnici tehničnega pouka, kjer so se učenci poizkusili v ročnih spretnostih pri izdelavi origamov in okrasnih ščipalk.  Ob tem smo se še posladkali in poigrali. Gostje so  nas obdarili z izdelki iz gline.

Druženje je bilo zelo prijetno in tudi v bodoče se  ne bomo branili obiskov.

Nad

 

{phocagallery view=category|categoryid=234|

limitstart=0|limitcount=36|detail=2|displayname=0|

displaydetail=1|imageshadow=shadow1}

a Pečavar

svet. delavka

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.