Dobrodelna akcija učencev OŠ Grm

    Učenci  dveh drugih razredov iz OŠ Grm so se odločili za dobrodelno akcijo. Zbirali so oblačila, obutev, šolske potrebščine in igrače, ki so jih namenili učencem drugega razreda naše šole.

    V ponedeljek, 15. 5. 2012 so prinesli nabrano in nas obiskali. Z razredničarko 2.a Ireno Strasberger je prišel Erik, z razredničarko 2.b  Renato Blatnik pa Ela. Naše učence so najbolj zanimale igrače, seveda pa so bili veseli tudi drugih stvari. V zahvalo smo se obiskovalcem iz Grma zahvalili s pesmico, (ki bi jo skoraj pozabili zapeti) ter jih pogostili.

   Ker še nikoli niso bili pri nas, smo jim pokazali šolo. Najbolj všeč sta jim bila  fitness in multisenzorna soba. Presenečeni so bili,  da imamo tudi dom za učence.

    Zbrali so toliko vsega, da smo zbrano razdelili še med druge otroke potrebne pomoči. Učence obeh razredov smo povabili tudi na predstavo Potuj z menoj. Na ta način smo se jim še enkrat zahvalili. Razveselili so veliko otrok in njihovih staršev. Zelo pomembno je tudi posredno sporočilo: »Ne mislimo samo nase, prisluhnimo drugim in  obenem naredimo nekaj dobrega za okolje«.

{phocagallery view=category|categoryid=145|
limitstart=1|limitcount=6|detail=6|displayname=1|
displaydetail=6|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.