DEBATNO SREČANJE V ŽALCU

Danes so se naši učenci udeležili že 6. debatnega srečanja »Ustavi misel – povej na glas!«, ki ga je organizirala II. OŠ Žalec. Učenci 8. razreda so sodelovali v delavnici »Alkohol, droge in kazniva dejanja«, učenci 4. in 5. stopnje pa so sodelovali v delavnici z naslovom »Duševno zdravje«. Naši učenci so se že na naši šoli pripravljali na izbrano temo, o kateri so debatirali na delavnici.

Dan smo začeli s kulturnim programom, na katerem sta nastopala tudi naša učenca, David in Urban, vsak s svojo glasbeno točko. Še posebej je bila zanimiva plesna točka, pri kateri je plesalka k sodelovanju povabila vse prisotne, ki smo nato zaplesali skupaj z njo. Ob zaključku debatnega srečanja smo dobili darila in prejeli priznanja za udeležbo.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.