ŽE DRUGIČ SMO SODELOVALI NA KONCERTU MELODIJE MODREGA SONCA

V nedeljo smo se s skupino šestih učencev naše šole utrujeni, a zadovoljni vrnili iz Portoroža, kjer smo izvedli štiridnevni glasbeno-športni projektni teden. Poleg dolgih pohodov, plavanja v bazenu in druženja s sovrstniki, smo tudi peli in igrali na inštrumente, saj smo se pripravljali na nastop na koncertu Melodije modrega sonca.

Oddih v hotelu Vile Park in koncert v hotelu Histrion je organiziralo Združenje bodi ZDRAV, ki povezuje družine z otroki z avtizmom. Na koncertu so, poleg naših učencev, ki jih vodi mentorica učiteljica Darinka Pirc, nastopili še učenci CUDV iz Vipave, Glasbena skupina VDC Ajdovščina-Vipava, učenci zasebne glasbene šole DO RE MI z Bleda in drugi. Za ozvočenje in vesel zaključek pa je poskrbel gospod Sebastjan, član glasbene skupine Pikapolonica. V prijetnem in prisrčnem koncertu smo zelo uživali – tako med našim nastopom kot pri poslušanju ostalih nastopajočih.

UTRINKI MODREGA SONCA

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.