USPEŠNI NA DRŽAVNEM RAČUNALNIŠKEM TEKMOVANJU

V četrtek, 15. 2. 2024, je v Škofji Loki potekal Računalniški festival, v sklopu katerega so se štirje učenci naše šole udeležili dveh državnih računalniških tekmovanj: Z miško v svet za učence posebnega programa in Z računalniki skozi okna za učence prilagojenega programa.

Tekmovanje je potekalo v telovadnici OŠ Jela Janežiča, ki je bila razdeljena na dva dela. Tekmovalo je veliko učencev, tako da je bila konkurenca res velika. Naši učenci so se potrudili po najboljših močeh in se uspešno prebili skozi težke naloge.

Medtem ko smo čakali na rezultate, nas je zabaval pevec Nipke, nato pa so razni gostje pozdravili tekmovalce in jim ob koncu podelili priznanja in nagrade. Vsak izmed naših učencev si je prislužil srebrno priznanje za usvojeno 4. mesto. Čestitke vsem tekmovalcem!

Pohvala pa gre tudi šoli organizatorki za uspešno izvedeno tekmovanje!

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.