Ime leta na Valu 202

V četrtek, 21. decembra, je potekal izbor za ime leta 2023 na Valu 202. Tradicionalna prireditev vsako leto decembra zaokrožuje celoletni projekt ime tedna in ime meseca na Valu 202. Dogodek je potekal v živo iz studia, poslušalci Vala 202 pa so lahko čez dan bolje spoznali vseh 12 finalistov. Med dvanajstimi finalisti, dobitniki nazivov ime meseca, je bila kot ime meseca junija tudi naša ravnateljica Vida Marolt, na kar smo učenci in kolektiv naše šole še posebej ponosni. Finalisti so med seboj izglasovali dobitnika naslova Ime leta 2023 kolesarja Primoža Rogliča, zmagovalec je bil razglašen ob 17. uri v živem radijskem prenosu iz studia Radia Slovenija.

V oddaji v živo je nastopil tudi naš učenec David s pesmijo Winter Wonderland, ki je resnično navdušil tako eminentne goste kot ekipo oddaje Ime leta vala 202. Po oddaji je David za svoj nastop prejel čestitke in pohvale vseh navzočih, med katerimi velja omeniti lanskoletno zmagovalko oddaje Ime leta 2022 go. Vido Drame Orožim. Ob tem se iskreno zahvaljujemo novinarju in radijskemu voditelju Mihi Švalju, ki je ob obisku naše šole zaznal Davidov talent in mu omogočil nepozabno izkušnjo. Posnetek Davidovega nastopa si lahko ogledate tukaj.

Veseli smo, da smo imeli priložnost predstaviti tako našo šolo kot tudi izjemen Davidov talent.

IME LETA NA VALU 202/1

IME LETA NA VALU 202/2

 

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.