MEDNARODNI ENOArt projekt: »LUČ ZA PRIJATELJSTVO – LIGHT FOR FRIENDSHIP«

V sklopu šolskega projekta Zberi pogum, ostani pozitiven in projektnega tedna Lampijoni sreče smo se učenci in zaposleni naše šole tudi letos odločili sodelovati na mednarodnem projektu EnoArt z naslovom »Light for friendship – Luč za prijateljstvo«. Osnovni namen projekta je bil izdelati lampijone ter po celem svetu na isti dan in na isto uro prižgati Luč za prijateljstvo. Letos smo Luč za prijateljstvo prižigali v petek, 1.12., ob 17.00 uri po lokalnem času.

 

Organizatorji mednarodnega projekta so letos za glavno temo natečaja določili prijateljstvo, ki ga po njihovem mnenju gradimo tako, da živimo v harmoniji in spoštujemo drug drugega, čeprav se je svet okrog nas spremenil. Na naši šoli se trudimo spodbujati prijateljstvo na vseh ravneh, zato nam je bila osrednja tema natečaja pisana na kožo. Udeleženci šolskega projekta in projektnega tedna so tako ustvarili čudovite lampijone, ki smo jih z veseljem postavili na zelenici pred šolo. Z nekaterimi izvirnimi idejami pa smo okrasili tudi notranjost šole ter tako poskrbeli, da bo luč prijateljstva še dolgo svetila in tkala prijateljstvo med nami.

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.