POLICIST LEON NAM ZNOVA SVETUJE

Tudi v letošnjem šolskem letu se je naša šola pridružila preventivnemu projektu Policist Leon svetuje. Namen projekta je, da se učenci seznanijo z nevarnostmi, s katerimi se lahko srečajo v vsakdanjem življenju, se poučijo o samozaščitnem ravnanju ter spoštovanju pravil na različnih področjih. Cilj projekta je tudi okrepiti partnersko sodelovanje med učitelji, učenci in policijo.

Našo šolo je v petek, 13. 10. 2023, v ta namen obiskal policist Aleš Piberčnik, s katerim naša šola zelo uspešno sodeluje že od leta 2018. V letošnjem šolskem letu se bodo delavnic udeleževali učenci od 5. do 9. razreda.

Na uvodni delavnici nam je g. Piberčnik preko pogovora in slikovnega gradiva predstavil delo policistov, nam pokazal tudi nekatere pripomočke, ki jih policisti uporabljajo pri svojem delu. Predavanje je bilo zanimivo in poučno, za kar se mu zahvaljujemo. Učencem pa je prinesel tudi delovne zvezke, ki jih bodo uporabili v nadaljnjih delavnicah.

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.