Sodelovanje z Dnevnim centrom Brezje

Dne 21. 09. 2020 je našo šolo obiskala predstavnica Dnevnega centra Brezje in predstavila delovanje centra, ki deluje v okviru Društva za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto. V prostorih Skupnostnega centra v Brezju izvajajo različne delavnice in nudijo romskim otrokom pomoč pri učenju. Predstavitev centra, ki ga obiskujejo tudi otroci naše šole, je bila namenjena krepitvi sodelovanja ter pogovorih o skupnih prizadevanjih za večjo socialno vključenost romske manjšine v lokalno skupnost. V pogovor so bili vključeni učitelji romskih otrok ter svetovalni delavki, vsi pa so izrazili zahvalo Dnevnemu centru Brezje za pomoč in sodelovanje v obdobju poteka pouka na daljavo.

 

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021. Zaznamek za trajno povezavo.