NOVOLETNA PRIREDITEV

Naše učence je danes obiskal Dedek Mraz, ki smo ga že vsi nestrpno pričakovali. Sprejeli smo ga s pestro novoletno prireditvijo, na kateri so nastopali prav vsi učenci naše šole. Sprva nas je s himno pozdravil Marko Feguš. Kettice so pod taktirko Darinke Pirc zapele pesem Moja ljuba dežela, čemur je sledila glasbeno-dramska točka Bobnarček, kjer so naši učenci zopet pokazali številne talente. Dedku Mrazu smo prebrali skrbno napisano pismo, mu peli in plesali, nato pa zaigrali še dramsko igro za njegovo ženo – babico Zimo. Kot tolkalist in vokalist je, v spremstvu šolske glasbene skupine, zopet blestel naš David. Vsi otroci so v predstavo vložili veliko truda in ustvarili pravo pravljično deželo, zato so si zaslužili presenečenje. Za darila, ki so otrokom pričarala neizmerno veselje, smo se zahvalili podjetju Krka, ki je pomagalo Dedku Mrazu, da je obdaril prav vse učence. Zahvalo pa smo izrekli tudi članom kluba Lions Novo mesto, ki so nam ta mesec v dar poklonili plezalno steno, katero otroci že z navdušenjem uporabljajo. Zelo pa smo bili veseli, da se je naše predstave udeležil tudi Krkin prostovoljec leta 2019, g. Igor Šuštaršič, s katerim sodelujemo že vrsto let.

Prireditvi je sledil še tradicionalni božični bazar. Oglejte si fotografije tega prazničnega dogodka.

Pripravila: Jana Zajc

(Skupno 669 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.