PODROČNO TEKMOVANJE V BOJU MED DVEMA OGNJEMA

   Tudi letos je bila naša šola organizator področnega tekmovanja Dolenjske in Posavja v boju med dvema ognjema .

 V torek, 13.12. 2016, so k nam prišle ekipe iz  Krškega, Črnomlja in Brežic. V izredno izenačenih, borbenih in požrtvovalnih igrah so na koncu slavili učenci iz OŠ Brežice, drugo mesto je dosegla OŠ dr. Mihajla Rostoharja, tretja je bila naša ekipa OŠ Dragotina Ketteja in četrta OŠ Milke Šobar Nataše. Vse ekipe so prejele pohvale in sladke nagrade. Zmagovalci  se bodo 12. januarja pomerili z najboljšimi šolami na državnem tekmovanju v Celju.

                                                                                                        Dajana Držanič

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.