Zaključek bralnih uric

S Knjižnico Mirana Jarca Novo mesto smo letos uspešno sodelovali. Organizirali so bralne urice, ki so bile namenjene romskim učencem. Sodelovalo je 9 naših učencev od 3. do vključno 6. razreda. Učenci so bili razdeljeni v 4 skupine. Približno enkrat mesečno so šli v knjižnico, kjer se je vedno kaj zanimivega dogajalo. Nazaj so prihajali zadovoljni, z novimi vtisi. Vsekakor se za tovrstno sodelovanje priporočamo tudi za drugo šolsko leto. Bralne urice je najprej vodila Dunja Mušič, nato pa Nina Blaževič.

 

Zaključno srečanje je potekalo na naši šoli 2. 6. 2014. Nina je pripeljala s seboj tudi Nodija, ki jim je izročil priznanja za udeležbo na bralnih uricah. Na žalost ta dan niso bili prisotni vsi učenci.

 

Kaj se je dogajalo na srečanju pa si oglejte na slikah.

{phocagallery view=category|categoryid=308|
limitstart=0|limitcount=36|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

 

 

3.6.2014, Nada Pečavar

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.