Področno tekmovanje v malem nogometu 2014

PODROČNO TEKMOVANJE V MALEM NOGOMETU

Učenci naše šole so se udeležili področnega tekmovanja v malem nogometu, ki je bilo v Sevnici. Samega tekmovanje so se udeležile štiri ekipe in sicer iz Sevnice (OŠ Ana Gale), iz Črnomlja (OŠ Milke Šobar Nataše), iz Krškega (OŠ Mihajla Rostoharja) in naša ekipa (OŠ Dragotina Ketteja).

Ekipa naše šole se je v prvi tekmi pomerila z ekipa iz Krškega in jo premagala z rezultatom 3:2. Z zmago si je priborila finalno tekmo, ki jo je odigrala z ekipo iz Črnomlja. Tudi v finalu je bila ekipa naše šole premočna za nasprotnika, katerega je premagala z rezultatom 3:0. Z zmago v finalu si je priborila nadalnje polfinalno tekmovanje.

Končni vrstni red ekip:

1. OŠ DRAGOTINA KETTEJA NOVO MESTO

2. OŠ MILKE ŠOBAR NATAŠE ČRNOMELJ

3. OŠ MIHAJLA ROSTOHARJA KRŠKO

4. OŠ ANA GALE SEVNICA

 

image4

 

 

image2

 

 

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.