Rezultati tekmovanja mladih tehnikov

REZULTATI SREČANJA MLADIH TEHNIKOV OŠ NIS IN PPVI  BELE KRAJINE, DOLENJSKE IN POSAVJA

NOVO MESTO, 17.4.2013

 

PPVI VIŠJA

 

3.

ANJA CIMERMANČIČ

OŠ Dragotin Kette Novo mesto

2.

MATEJA ŽAGAR

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

6.

JURE ŠERE

OŠ  Mirna

 

1.

NATAŠA MOČAN

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

4.

KOVAČIČ URŠA

OŠ Ana Gale

Sevnica

5.

MATEJ ZUPAN

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

 

PPVI NIŽJA

3.

ROBI KEBELJ

OŠ Dragotin Kette Novo mesto

2.

MILKA HUDOROVAC

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

4.

MANCA SEVČEK

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

5.

MATEJA BOGOVIČ

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

1.

SIMON SIRK

OŠ Mirna

 

 

 

 

 

              OBDELAVA TEKSTILA

 1.

LEONITA SHALA

OŠ Dragotin Kette Novo mesto

15

10

10

10

5

50

ZLATO

 5.

MIRJANA KOSEC

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

10

7

8

8

5

38

SREBRNO

 2.

MORINA ZEKRI

OŠ Brežice

 

14

10

9

9

5

47

ZLATO

 4.

ALMEDIN DŽAFIĆ

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

12

8

9

8

5

42

ZLATO

 5.

IVNIK MATEJ

OŠ Ana Gale

Sevnica

11

7

7

8

5

38

SREBRNO

 3.

JASMIN HASANAGIĆ

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

13

8

10

9

5

45

ZLATO

 

  

              OBDELAVA KOVIN

3.

KRISTJAN BRAJDIČ

OŠ Dragotin Kette Novo mesto

13

9

10

10

5

47

ZLATO

5.

ŽELJKO HUDOROVIČ

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

8

4

8

10

5

35

SREBRNO

2.

SRPČIČ KRISTJAN

OŠ Brežice

 

13

10

10

10

5

48

ZLATO

1.

GAŠPER GRAH

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

15

10

10

10

5

50

ZLATO

6.

HORJAK MATJAŽ

OŠ Ana Gale

Sevnica

7

2

5

10

5

29

BRONASTO

4.

SILVESTER BOGOVIČ

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

10

5

10

10

5

40

SREBRNO

 

              OBDELAVA LESA

 7.

KRISTJAN MOŽE

OŠ Dragotin Kette Novo mesto

3

3

3

3

5

17

BRONASTO

 2.

PRIMOŽ ŽAGAR

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

13

9

10

10

5

47

ZLATO

 2.

BAŠKOVIČ MIHAEL

OŠ Brežice

 

13

9

10

10

5

47

ZLATO

 1.

MIHA KOŠIR

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

14

10

10

10

5

49

ZLATO

 4.

LAMOVŠEK DANIEL

OŠ Ana Gale

Sevnica

10

8

10

9

5

42

ZLATO

5.

DENIS MORESE

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

9

7

10

8

5

39

SREBRNO

 6.

PRIMOŽ URŠIČ   

OŠ Mirna

8

6

10

7

5

36

SREBRNO

 

  OBDELAVA PAPIRJA

1.

MARJETKA

ZUPANČIČ

OŠ Dragotina Ketteja NM

15

10

9

10

5

49

ZLATO

4.

ANJA PLUT

OŠ Milke Šobar- Nataše Črnomelj

11

8

8

8

5

40

SREBRNO

4.

IVANŠEK

GREGOR

OŠ Brežice

11

8

8

8

5

40

SREBRNO

4.

ANGELCA

ŠKODA

OŠ Ljubo Šercer Kočevje

11

8

8

8

5

40

SREBRNO

2.

NOVŠAK GORAZD

OŠ Ana Gale

Sevnica

13

9

9

9

5

45

ZLATO

3.

SILVESTER HUDOKLIN

OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

13

9

8

9

5

44

ZLATO

 

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2012 - 2013, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.