Novoletna prireditev

Tudi letos je obiskal našo šolo Dedek Mraz. Naše otroke je razveselil na novoletni prireditvi, kjer je s pomočjo pokroviteljev prinesel bogata darila. Krka d.d. je poskrbela, da noben otrok ni ostal brez darila, saj so bogato napolnili vrečke in otrokom podarili predstavo Damjana Šebjana. Lions klub je namenil 1000 evrov za športno opremo, podjetje Inpro pa je šoli podarilo  klimatsko napravo.

Vsako leto z  Dedkom Mrazom našo šolo obišče veliko dobrih ljudi, ki poskrbijo, da imajo naši otroci nasmeh na obrazu in iskrice v očeh ter se podajo v novo leto z občutkom, da so pomembni v življenju drugih.

{phocagallery view=category|categoryid=169|limitstart=0|limitcount=36|detail=2|displayname=0|displaydetail=1|

imageshadow=shadow1}

 

Oglejte si tudi prispevek na logoLokalno in radioKRKA_logo_kvadrat

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2012 - 2013, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.