Knjiga POTUJ Z MENOJ

   Ideja, da zgodbico o mravljici Mili in njenem potovanju izdamo v knjižni obliki, se je uresničila v začetku junija 2012. Od ideje do izdaje so pretekli zgolj trije meseci.

   V mesecu marcu smo zavzeto prebirali zgodbico in ustvarili kakih sto ilustracij. Risbice so nastajale tako na likovni delavnici, pri likovnem pouku, v podaljšanem bivanju, nekateri učenci pa so ustvarjali tudi v svojem prostem času.

   V aprilu je potekal izbor risbic, priprava besedila in obdelava risbic za tisk.

    Knjiga Potuj z menoj vsebuje 22 strani, krasi pa jo 15 ilustracij naših učencev. Pod pravopisni drobnogled jo je vzela prof. Nevenka Kulovec, grafično obdelala pa akademska slikarka Andreja Potočar.

   V sredo, 13.6.2012 smo imeli na naši šoli predstavitev knjige. Ob tej priložnosti smo avtorici Hedi Rus Kastelic zastavili nekaj vprašanj in tako iz prve roke izvedeli tako o vsebini kot o tem, kaj s to knjigo sporoča bralcem.  

{phocagallery view=category|categoryid=135|
limitstart=1|limitcount=5|detail=5|displayname=1|
displaydetail=5|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.