POTUJ Z MENOJ

V sredo, 13. 6., je bila naša šola spet polna obiskovalcev. Najprej jih je nagovorila gospa ravnateljica Vida Marolt in jim zaželela, da bi se med nami dobro počutili in nas bolje spoznali. Namen tokratne prireditve je bila predstavitev knjige učiteljice Hede Rus Kastelic, ki je nastala v okviru projekta “Potuj z menoj”. Pravzaprav smo izdali kar dve knjigi – eno krasijo ilustracije naših učencev, drugo pa ilustracije slikarke Jožice Medle. V pogovoru je avtorica povedala, da knjigo posveča vsem generacijam učencev in svojim vnukom. Prav gotovo jo bodo z veseljem brali tako otroci kot tudi odrasli, saj je sporočilo zelo pomenljivo.

 V DEŽELI, KJER SEM JAZ DOMA, VEŠ, DELA VSAK LE TO, KAR ZNA. NIČ NI HUDO, NIČ NI TEŽKO, TO JE DEŽELA MRAVLJIČNA.

Pogovoru je sledila glasbeno-gledališka predstava “Potuj z menoj”. Obiskovalci so uživali v plesu, petju in dramski igri naših učencev in učiteljev, bilo je res enkratno vzdušje, polno pristne topline in medsebojnega razumevanja.

 

Oglejte si še prispevek na logoLokalno.

{phocagallery view=category|categoryid=134|
limitstart=0|limitcount=36|detail=8|displayname=0|
displaydetail=5|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.