STOJNICA NA NOVOMEŠKEM GLAVNEM TRGU

V petek, 8. 12. 2023, smo učitelji naše šole na stojnici na Glavnem trgu v Novem mestu predstavili kar nekaj izdelkov naših učencev, zaposlenih ter naše posebne gostje Marjance Trščinar Antić, ki nam je v ta namen podarila nekaj njenih avtorskih slikanic in družabno igro Zmajček išče prijatelje. Oboje so z ilustracijami opremili naši učenci pod mentorstvom učiteljice Gabi Maček.

Prav tako je bil obiskovalcem stojnice na voljo koledar z likovnimi deli učencev osnovnih šol s prilagojenim programom, ki so se v preteklem šolskem letu udeležili državnega likovnega srečanja in ga je oblikovala akademska slikarka Andreja Schwenner. Na stojnici ni manjkalo niti slastnih domačih piškotov, voščilnic…

Našo stojnico lahko obiščete še v torek, 19. 12. 2023, od 16. ure dalje prav tako na Glavnem trgu v Novem mestu.

                                                                         Prisrčno vabljeni.

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2023 - 2024, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.