PROJEKTNI TEDEN IGRIVO UČENJE II – 1. DAN

Dogajanjem na naši šoli še kar ni konca. Tako smo danes učenci posebnega programa začeli s projektnim tednom Igrivo učenje II, ki smo ga komaj dočakali.

Nasmejani in dobre volje smo se zbrali v likovni učilnici ter se dogovorili o poteku projektnega tedna. V lanskem šolskem letu smo naredili talne poučne igre v okolici šole.  Letos pa smo si stvari zastavili nekoliko drugače ter se odločili izdelati didaktične pripomočke in igre, ki bodo učencem naše šole pomagale utrjevati in pridobivati novo znanje tako med poukom v razredu, pri delu v multisenzorni sobi  kot tudi med odmori. Prvi dan projektnega tedna smo bili zelo uspešni. Izdelali smo kar pet didaktičnih pripomočkov, ki so v večini namenjeni razvijanju ročnih spretnosti naših učencev, utrjevanju barv ter razvijanju gibalnih sposobnosti.

Kako uspešni smo bili si lahko ogledate v galeriji.

Zapisala Gabriela Maček

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.